Plan dnia 

Nasze przedszkole serdecznie zaprasza dzieci od poniedziałku do piątku, oferując opiekę w godzinach 7:00-18:00.


Godzina 7:00

Strzałka

Gry i zabawy poranne

Jest to czas przychodzenia dzieci, zabaw dowolnych, tematycznych, manipulacyjnych i konstrukcyjnych według indywidualnych potrzeb i zainteresowań dzieci. Zabawy integrujące grupę ze śpiewem i przy muzyce.

Godzina 8:30

Strzałka

Poranna gimnastyka Smyka

Czas na poranne ćwiczenia. Czynności samoobsługowe i higieniczne przygotowujące do śniadania.

Godzina 9:00

Strzałka

Śniadanie

Jemy pyszny i zdrowy posiłek.

Godzina 9:30

Strzałka

Zajęcia wychowawczo-dydaktyczne

Realizujemy program dydaktyczny nauczania przedszkolnego zatwierdzony przez MEN w oparciu o miesięczne plany pracy. Zajęcia rozwijające inteligencję emocjonalną.

Godzina 10:00

Strzałka

Kreatywne zajęcia tematyczne

Czas na codzienną zabawę i naukę w języku angielskim. W zależności od dnia tygodnia odbywają się takie zajęcia jak: gimnastyka, rytmika, warsztaty teatralne, plastyczne.

Godzina 11:00

Strzałka

Pobyt na świeżym powietrzu

Miło spędzamy czas w naszym przedszkolnym ogrodzie. Zachęcamy dzieci do różnorodnych aktywności: spacery, obserwacje przyrodnicze, zabawy.

Godzina 12:00

Strzałka

Obiad

Kulinarne przygody naszych przedszkolaków, poznajemy nowe smaki, uczymy się kulturalnego zachowania podczas spożywania posiłków.

Godzina 12:30

Strzałka

W magicznym świecie baśni

Czas na odpoczynek. Młodszym dzieciom proponujemy odpoczynek na leżakach przy dźwiękach muzyki relaksacyjnej lub bajki grajki. Natomiast starszym czytamy różnorodne bajki stanowiące znakomite podłoże do rozwoju dziecięcej wyobraźni.

Godzina 13

Strzałka

Zajęcia Fiqmikowe

Ciekawie spędzamy czas na Gimnastyce Umysłu, zajęciach w formie ciekawych gier, ćwiczeń i zabaw, które rozwijają pamięć, dziecięcy intelekt oraz wiele innych przydatnych umiejętności. To też czas gier i zabaw z native speakerem po angielsku.

Godzina 14:00

Strzałka

I podwieczorek

Przedszkolne radości w formie pyszności.

Godzina 14:30

Strzałka

Zajęcia dodatkowe

Dla każdego coś interesującego: eksperymenty, taniec, piłka nożna, lego - twórcze budowanie, judo, balet, ekoplastyka, joga.

Godzina 16:00

Strzałka

II podwieczorek

Na do widzenia coś dobrego do zjedzenia.

Godzina 16:30

Strzałka

Czas przedszkolaka

Własna aktywność dzieci / pobyt w ogrodzie przedszkolnym.

Godzina 17:30

Strzałka

Czas odbioru dzieci

Swobodne zabawy w kącikach zainteresowań.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców, informujemy, że istnieje możliwość przedłużenia pobytu dziecka po godzinie 18:00, ale skorzystać z tej opcji, prosimy o wcześniejsze zawiadomienie naszego personelu, a usługa ta jest dodatkowo płatna.
Jesteśmy doskonale skomunikowani z różnymi dzielnicami, co sprawia, że nasza placówka jest łatwo dostępna dla rodziców z obszarów takich jak Wilanów, Mokotów, Sadyba i Ursynów. Wygodne i sprawnie zorganizowane połączenia komunikacji miejskiej, umożliwiają rodzicom i dzieciom łatwy dostęp do naszego przedszkola.
Rodziców poruszających się własnym transportem z pewnością ucieszy wygodny parking przedszkolny.
Wierzymy, że nasza dostępność i dogodna lokalizacja będą dodatkowym atutem wyboru naszej placówki.