Tel.: 887 24 86 43  

887 24 86 44  

inne atrakcje

   Lato w FIQMIKU

FIQMIKOWA zabawa gwarantowana! Zapraszamy wszystkie chętne dzieci w wieku do 8 lat na niezapomniane wakacje z przedszkolem FIQMIKU! Na dzieci czeka mnóstwo ciekawych atrakcji: zabawy, konkursy, sportowo-językowo-muzyczne warsztaty, rebusowy zawrót głowy, gry planszowe, zajęcia plastyczne, różnorodne animacje na świeżym powietrzu!
Zapewniamy:
 • * Ciekawy program, niezwykłe kreatywne warsztaty;
 • * Profesjonalną opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej;
 • * Całodzienne wyżywienie;
 • * Komfortowe warunki lokalowe;
 • * Możliwość zapisania dziecka na dowolny okres lub wybrane wakacyjne dni;
 • * Możliwość wykupienia pakietu na cały lub pół dnia;
 • * Zniżki dla rodzeństwa;
Zgłoszenia przyjmujemy pod nr tel. 887 24 86 43 / 887 24 86 44 oraz pod adresem email: dyrekcja@fiqmiku.pl a także przez formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej (zakładka turkusowa ZAPISY). Ilość miejsc ograniczona.
Serdecznie zapraszamy.
Tematy wakacyjne:
 • 3-7 lipiec – Muzyczne podróże­

W tym czarodziejskim tygodniu będziemy odkrywali najróżniejsze muzyczne style. Kim był Szopen, a kim Moniuszko i jakie utwory tworzyli – na początek zaczniemy od twórczości słynnych polskiech kompozytorów. Następnie udamy się w wyprawę w świat ludowych przyśpiewek i tańców, będziemy próbowali opanować krakowiaka, operka czy kujawiaka. Kolejny dzień zabierze nas w wyprawę do gorącej Ameryki połydniowej, gdzie obowiązuje styl Latino. Stąd już niedaleko na kolorowe Hawaje, gdzie poznamy taniec Hula. Tydzień zakończy się dyskoteką w ogodzie i wybraniem Miss i Mistera tańca nowoczesnego.

 • 10-14 lipiec – Tydzień inspiracji kulinarnych

Podczas tego tygodnia będziemy degustować i smakować. Nauczymy się, jak należy zachowywać się przy stole zgodnie z zasadami savoir vivre. Podczas warsztatów kulinarnych wejdziemy w rolę kuchcików i przygotujemy wiele przysmaków. Dowiemy się, jakie potrawy są charakterystyczne dla danych rejonów świata i postaramy się przeprowadzić kilka kulinarnych eksperymentów. Jednym słowem w naszym przedszkolu będą miały miejsce Masterchef i Kuchenne rewolucje razem wzięte.

 • 31 lipiec-4 sierpień - Kolorowy tydzi

W tym tygodniu w naszym przedszkolu będa rządzić kolory. Na poczatku będzie czerwony pomidorowy poniedziałek, pełen piegowatych biedronek i wesołych serduszek. Dominujący kolejnego dnia zielony zabierze nas na piknik na zielonej trawie. Niebieska środa wprowadzi nas w świat morskich i podmorskich przygód. Żółty czwartek opowie nam o słońcu, żółtym serze czy kaczuszkach. Pomarańczowy piątek zakończy tydzień marchewkowym szaleństwem. Zapowiada się niezapomniana przygoda!

 • 7-11 sierpień - Tydzień biwakowy

W tym tygodniu nasi mali podróżnicy wyprawią się na biwak. Dowiedzą się przy okazji, co należy ze sobą zabrać na taka wyprawę i na co zwrócić uwagę. Będziemy rozbijać namioty i budować szałasy, odkryjemy przyjemność spania pod gołym niebem. Przy okazji poznamy zasady, jak należy zachowywać się w lesie, nad jeziorem czy w górach i co robić, gdy na przykład przychodzi burza. Przypomnimy sobie zasady udzielania pierwszej pomocy i poznamy prawdziwy sprzęt trapera.

 • 14-18 sierpieńMorskie przygody

Ahoj marynarze, czyli witaj morska przygodo. W tym tygodniu wejdziemy w role marynarzy i będziemy pływac po bezkresnych morzach i oceanach odkrywając morskie głębiny, poznając ich mieszkańców rośliny i zwierzęta. Uzbrojeni w nową wiedzę stworzymy własne morze i zanurkujemy na dno. A następnie… ruszymy z naszymi wychowawcami po nowe przedszkolne przygody!!!

 • 21-25 sierpień – Eksperymentuj z nami

  Przedszkolaki z natury są bardzo ciekawe świata. Warto więc wykorzystać ich chęć do nauki i zaproponować im przeprowadzenie naukowych eksperymentów. W tym tygodniu nasze sale przedszkolne oraz ogród zmienią się w laboratoria. Postaramy się zaspokoić ciekawość naszych podopiecznych i odpowiedzieć na wszystkie pytania. Doświadczenia, jakie przeprowadzimy, pomogą nam zrozumieć zjawiska zachodzące w przyrodzie, ale nie tylko. Co upotrafi latać, a co nie, co pływa, a co tonie? Poeksperymentujemy z wodą, powietrzem. Dlaczego lód jest lżejszy od wody? Postaramy się odkryć wiele intrygujących tajemnic. Ciekawość świata jest motorem do rozwoju, pytajmy więc jak najwięcej i jak najczęściej ! 

 

 • Wszyscy lubimy niespodzianki, więc nie zdradzimy wszystkiego.
  Zapowiadają się niezapomniane wakacje!!!!
  Zapraszamy do FIQMIKU!!!

 

Przedszkole FIQMIKU
bezpieczna zabawa … mądra inspiracja … niezwykła kreacja …
wielka pasja … dużo uśmiechu … ciekawe odkrycia … zdumiewające efekty