Tel.: 887 24 86 43  

887 24 86 44  

kuchnia

Chlubą naszego przedszkola jest piękna, nowoczesna kuchnia z szeregiem pomieszczeń gospodarczych, magazynów żywności i zapleczem. Wszystkie nasze posiłki przygotowywane są na miejscu w trosce o najwyższe standardy.

Przedszkole zapewnia całodzienne wyżywienie (cztery posiłki), dostosowane do wymogów dietetycznych dla dzieci:

  • śniadanie
  • obiad
  • podwieczorek I
  • podwieczorek II

Dbamy o różnorodność wydawanych posiłków, a przede wszystkim, aby były one smaczne i apetyczne. Dbamy o prawidłowy wzrost, rozwój i dobre samopoczucie naszych podopiecznych, dlatego z wielką troską dobieramy nasz jadłospis.

Menu na dany tydzień można znaleźć na tablicy ogłoszeń.

linia_pozioma_dot300

agnieszka

Agnieszka Stankiewicz

Szefowa kuchni w Przedszkolu FIQMIKU; specjalistka od żywienia dzieci i młodzieży, z ukończonymi kursami dotyczącymi dietetyki, norm i trendów żywieniowych, HACCP; świetnie zorganizowana, władająca wiele serca w przygotowywanie dla dzieci smacznych posiłków. Jej pasją jest zdrowe odżywianie, a kunszt kulinarny to dla niej nie tylko smaczne i zdrowe, ale również elegancko podane jedzenie. Relaksuje się przy muzyce lub przy dobrej książce. W pracy największą radość sprawiają jej zadowolone buzie najedzonych przedszkolaków.

linia_pozioma_dot300

bożena

Bożena Wrzosek

Pomocnik kucharza w Przedszkolu FIQMIKU; zawsze pogodna, sumienna i pracowita, chętna do pomocy, dbająca o porządek i czystość, z radością i entuzjazmem podejmująca się nowych wyzwań. Jej pasją prócz gotowania jest sport.